Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września

Adres: Orkana 8, 62-300 Września, Polska.
Telefon: 614361019.

Specjalności: Sklep z akumulatorami.
Inne ważne informacje: Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Szybkie zakupy, Baterie, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

📌 Lokalizacja Gama-Zbyt. Szczepaniak J.

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. Orkana 8, 62-300 Września, Polska

⏰ Godziny otwarcia Gama-Zbyt. Szczepaniak J.

  • Poniedziałek: 08:30–18:30
  • Wtorek: 08:30–18:30
  • środa: 08:30–18:30
  • Czwartek: 08:30–18:30
  • Piątek: 08:30–18:30
  • Sobota: 08:30–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

Gama-Zbyt. Szczepaniak J.

Gama-Zbyt. Szczepaniak J., zlokalizowany w Wrześni, oferuje szeroki asortyment produktów związanych z akumulatorami i bateriami. Firma ta, znajdująca się pod adresem Orkana 8, 62-300 Września, Polska, jest znana z profesjonalnej obsługi klienta i dostępności produktów.

Specjalności: Sklep specjalizujący się w sprzedaży akumulatorów i akcesoriów do nich. Posiadają bogate zapasy produktów od różnych producentów, umożliwiając klientom wybór odpowiedniego rozwiązania dla swojego potrzebu.

Inne ważne informacje:

  • Dostawa produktów na terenie Polski.
  • Wejście do sklepu jest dostosowane dla osób na wózkach inwalidzkich.
  • Szybkie i wygodne zakupy online.
  • Rozlega oferta baterii do różnych zastosowań.
  • Akceptacja kart kredytowych i płatności mobilnych za pomocą NFC.

Opinie: Firma Gama-Zbyt. Szczepaniak J. cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Według danych z Google My Business, sklep otrzymał 39 recenzji, co świadczy o zaufaniu klientów do tego przedsiębiorstwa.

Średnia opinia: Klientom udzielane jest średnie ocena 4.8/5, co wskazuje na wysoką satysfakcję klientów i profesjonalne podejście do obsługi.

Z uwagi na dobrą renomę, szeroki asortyment produktów oraz wysoką ocenę klientów, Gama-Zbyt. Szczepaniak J. jest wartościowym adresem dla osób poszukujących akumulatorów i związanych produktów.

👍 Recenzje dla Gama-Zbyt. Szczepaniak J.

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Nowy N.
1/5

UWAGA!!!!
Nie dajcie się nabrać na tego gościa!
3 lata temu moja babcia kupiła akumulator u tego kombinatora który nie daje gwarancji ani paragonu!. Po trzech latach ( 2022-2025) akumulator padł a diagnostyka pokazała, że akumulator do złomowania. Wczoraj kupiłem akumulator na ul. Malinowej we Wrześni i dali mi gwarancje, paragon i polska firma produkujaca akumulatory. Przezstrzegam przed tym ,, o s z u s t e m"

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Patryk D.
5/5

Pan właściciel jest bardzo miłą i pomocną osobą po telefonie, którego nie musiał odebrać ,bo problem wydarzył się w niedzielę kazał przyjechać w celu zdiagnozowania problemu. Problemem był stary akumulator, który został wymieniony na nowy mocniejszy i to w bardzo przystępnej cenie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Andrew M.
1/5

Oszust! Sprzedaje używane, zużyte akumulatory... diagnoza akumulatora po 5ms-c podłączając go do komputera (dodam - niby nowego akumulatora) pokazała dwa razy ZŁOM - do wymiany. Diagnozę zrobiłem kiedy kilka razy nie chciał mi odpalić samochód a temperatura spadła do -10st.C. Kiedy domagałem się wymiany akumulatora pan stwierdził, że u niego wszystko jest w porządku i nie będzie nic wymieniał... podłączył akumulator na niby swoich staroświeckim urządzeniu twierdząc, że u niego wszystko działa!!!
Później stwierdził, że mechanik musiał podmienić akumulator!!!
Po zasięgnięciu opinii o tym panu na pewno drugi raz nie kupiłbym tam akumulatora.
Uwaga na tego typu naciągaczy!

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Jakub K.
5/5

Bardzo mili ludzie i profesjonalna obsługa. Zmierzyli stan obecnego akumulatora, sprawdzili ładowanie alternatora, dobrali nowy akumulator i od razu zamontowali.Wszystko za jednym razem i od ręki 🙂 Gorąco polecam.

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Katarzyna G.
5/5

Profesjonalne podejście do klienta.Samochód nie odpalił,nie było możliwości podjechania po akumulator.Bardzo miły Pan przyjechał na miejsce i wymienił akumulator.Polecam bardzo !!!

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Marta C.
5/5

Profesjonalna obsługa! Pan sprawdził stary akumulator, więc bez naciągania. Wymiana od ręki. Polecam!

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
efka
5/5

Bardzo pomocni panowie! Mimo poznej sobotniej pory wystarczył jeden telefon by panowie się zjawili z nowym akumulatorem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni! Polecamy gorąco. To się nazywa solidna firma!

Gama-Zbyt. Szczepaniak J. - Września
Aga ?.
5/5

Zima, akumulator padł, samochodem nie mogłam nigdzie podjechać, kupić akumulatora, tym bardziej go zamontować. Dzwoniłam do ilus sklepów z akumulatorami z Wrześni, nikt nie pomógł, prócz pana z Gama-Zbyt. Nie dość że Pan pomógł rozwiązać problem, to jeszcze, sympatycznie, szybko i sprawnie w dobrej cenie. Gorąco polecam usługi Gama-Zbyt. Szczepaniak J!

Go up