Lody Willisch - Złotów

Adresa: Wojska Polskiego 3/3, 77-400 Złotów, Polska.
Telefon: 574857436.
Webová stránka: willisch.pl
Odbornost: Lodziarnia.
Další zajímavé informace: Na wynos, Dostawa, Posiłki w pojedynkę, Obsługa kelnerska, Modne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Recenze: Tato firma má 159 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.2/5.

📌 Umístění tohoto Lody Willisch

Lody Willisch Wojska Polskiego 3/3, 77-400 Złotów, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Lody Willisch

  • Poniedziałek: 12:00–19:00
  • Wtorek: 12:00–19:00
  • środa: 12:00–19:00
  • Czwartek: 12:00–19:00
  • Piątek: 12:00–19:00
  • Sobota: 12:00–19:00
  • Niedziela: 12:00–19:00

Lody Willisch se encuentra en la dirección Wojska Polskiego 3/3, 77-400 Złotów, Polska, y puede contactarse por teléfono al número 574857436 o a través de su página web willisch.pl. Su especialidad es la lutería.

Características

  • La firma cuenta con 159 reseñas en Google My Business.
  • La media de opinión es de 4.2/5.
  • Ofrece un amplio catálogo de productos.
  • El personal es amigable y servicial.
  • La atmósfera es informal y no obligatoria.
  • El lugar es tranquilo y cómodo.
  • Se aceptan tarjetas de crédito y débito, así como pagos móviles NFC.
  • Además, el establecimiento es adecuado para familias con niños.

Opiniones

Los clientes han dejado muchas opiniones positivas sobre Lody Willisch. Por ejemplo:

"Jeżeli ktoś zastanawia się, czy spróbować to zdecydowanie polecam. Lody to majstersztyk Bardzo duży wybór smaków. Porcja duża. No i do tego obsługa przesympatycznej uśmiechniętej młodej dziewczyny w aparacie ortodontycznym, powoduje że warto tam wrócić."

"Pyszne lody, cudownie miła młoda dama. Porcje ogromne i jeszcze smaczniejs

"Bardzo smaczne lody jak dawniej polecam."

Conclusión

Lody Willisch es una opción recomendable para quienes buscan una experiencia de lutería de calidad en Złotów, Polonia. Con una media de opinión de 4.2/5 y un amplio catálogo de productos, es un lugar ideal para satisfacer sus preferencias y disfrutar de un ambiente tranquilo y amigable.

👍 Recenze na toto Lody Willisch

Lody Willisch - Złotów
moniqq87
5/5

Jeżeli ktoś zastanawia się, czy spróbować to zdecydowanie polecam. Lody to majstersztyk! Bardzo duży wybór smaków. Porcja duża. No i do tego obsługa przesympatycznej uśmiechniętej młodej dziewczyny w aparacie ortodontycznym, powoduje że warto tam wrócić.

Lody Willisch - Złotów
Eliza U.
1/5

Ostatnio coraz częściej jest zamknięte pomimo cudownej pogody. Lokal jest otwierany na 2-3 godzinki i tyle. Konkurencja napewno wygrywa

Lody Willisch - Złotów
Emil W.
5/5

Pyszne lody, cudownie miła młoda dama. Porcje ogromne i jeszcze smaczniejsze.

Lody Willisch - Złotów
Irek
5/5

Bardzo smaczne lody jak dawniej polecam

Lody Willisch - Złotów
Karol K.
2/5

20 min do zamknięcia 🙁 poza tym lepiej lody by smakowały gdyby nie fakt, że obsługa swoimi łyżeczkami wyjada z pojemników na oczach klienta . (Tak, oblizują i wkładają z powrotem do pojemnika). Może czas na wizytę sanepidu? P.s. lody jakościowo jak zwykle smaczne.

Lody Willisch - Złotów
kasia S.
1/5

Chciałam dziś pójść na lody (22.08) o godzinie 17:30 podeszłam i lokal był zamknięty a na stronie jest otwarcie do 19:00 i to nie pierwszy raz taka sytuacja. Żenada.

Lody Willisch - Złotów
KeefireeK K.
5/5

Generalnie bardzo dobre lody, takie inne i nawet że droższe to poprostu dają ich dużo. Każdy smak inny i niepodobny do siebie. Zawsze miła obsługa. Możliwość płatności kartą i gotówką. Warto przyjść tu z dziećmi lub dziewczyną. Czekolada 🍫 z lat 80' wymiata! Można dobrać również polewę nawet do zwykłej gałki. Możliwość wyboru wafelka np. słodki/kolorowy za dopłatą lub poprostu dobrania drugiego wafelka dla dziecka. Polecam serdecznie.

Lody Willisch - Złotów
Kateryna D.
1/5

Dobre lody, jest wybór, ale niestety obsługa zawiodła, brak szacunku do klientów, oczywiście mówię o paniach pracujących w dniu 9 kwietnia.
Jestem zawiedziona obsługą, skoro nie uprzejmość Pań była na każdym etapie rozmowy, mało tego, lody, które dostaliśmy, nie można było nazwać gałką, zamiast tego, żeby powiedzieć że już nie ma wybranego rodzaju lodów, bo się skończyły, Pani przez 10 minut stała i skrobała resztki z wiaderka, po czy dostaliśmy łyżeczkę lodów, a nie gałkę.
Proszę właścicieli zająć się tematem i poczytać sobie komentarze innych użytkowników, bo okazało się, że to jest nie pierwsza taka uwaga odnoście jakości obsługi klientów.
Chciałam wyjaśnić sprawę na miejscu, ale stwierdziłam, że nie jestem od tego, żeby tłumaczyć jak ktoś ma pracować. Była to pierwsza wizyta, która zniechęciła od następnych.
Lody są pyszne i dobre, ale obsługa "zrobiła swoją robotę".

Go up