Mohito - Bielsko-Biała

Adresa: Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska.
Telefon: 412465289.
Webová stránka: mohito.com
Odbornost: Sklep odzieżowy, Sklep z odzieżą damską.
Další zajímavé informace: Odbiór w sklepie, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odzież damska, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 38 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.4/5.

📌 Umístění tohoto Mohito

Mohito Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Mohito

  • Poniedziałek: 09:00–21:00
  • Wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • Czwartek: 09:00–21:00
  • Piątek: 09:00–21:00
  • Sobota: 09:00–21:00
  • Niedziela: Zamknięte

Mohito je módní obchod, který se nachází na adrese Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska. Telefonicky je dostupnej na čísle 412465289 a na jejich webové stránce mohito.com je možné zakoupit oblečení pro dámy.

Especializace

  • Sklep oděvní
  • Sklep s obleženou damskou

Odbornosti

  • Odběr v obchodě
  • Parking pro osoby v invalidních vozíkách
  • Wejście pro osoby v invalidních vozíkách
  • Oblečení damské
  • Szybke zakupy
  • Karty debetové
  • Karty kreditové
  • Płatby mobilné NFC
  • Karty kreditové

Recenze a hodnocení

Tato firma má 38 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 3.4/5.

👍 Recenze na toto Mohito

Mohito - Bielsko-Biała
Gabi K.
1/5

Sklep sam w sobie pod względem ubrań lubię - można w fajnej cenie trafić na naprawdę dobre jakościowo rzeczy. Problem pojawia się w momencie, gdy trzeba iść do sklepu i mieć do czynienia z obsługą. Pani pracuje, jakby robiła to za karę. Przewracanie oczami, burczenie pod nosem, zero jakiejkolwiek uwagi dla klienta. Gdybym wiedziała, że sprawi to Pani pracującej NA KASIE aż taki ogromny problem to zrobiłabym zwrot internetowy. Jako klient, nie wymagam obsługi rodem ze sklepu Louis Vuitton - ale podstawowej etykiety, która przy obsłudze klienta powinna mieć miejsce - uśmiech, życzliwość, podstawowe zwroty typu dzień dobry/dziękuję/do widzenia. Gdyby była to jednorazowa sytuacja - przymknęłabym na to oko, każdy może mieć gorszy dzień. Ale to jest kolejny raz, kiedy spotyka mnie ta sama jakość obsługi. Przykre.

Mohito - Bielsko-Biała
Daniela S.
1/5

Gdybym mogła słaobym 0 !osoba odpowiedzialna za zmianę w dniu dzisiejszym 15.11 (po południe 15-18.00)to jakieś nieporozumienie pretensjonalna roszczeniowa krzyczy na klientów jak zwróciłam jej uwagę to odbuczała że są tylko 2 na zmianie i ona wie najlepiej takim tonem że odechciało się kolejnych zakupów nie wspomnę że po zgłoszeniu innej sprzedawczyni sympatyczna dziewczyna która widać się uczy i ma dosyć kompromitowania się za koleżankę ...że chce oddać rzecz na reklamacje czekałam 20min aż szanowna pani kierownik raczy wyjść z magazynu (oczywiście z fochem że kolejny raz po 20min prosiłam o podejście )
Szkoda że taka osoba obniża poziom marki do zera dodam że jako osoba często robiąca zakupy w tej galerii słyszę same negatywy o obsłudze w tym sklepie tracicie państwo tylko klientów którzy w tych czasach są jak na lekarstwo moja noga już tam nie stanie

Mohito - Bielsko-Biała
Adam D.
1/5

Obsługa na dzisiejszej zmianie tj. 26.10.2024 po prostu tragedia! Zgadzam się w 100% z poprzednimi komentarzami, że najgorsza obsługa ze wszystkich sieciówek. Jeśli szefostwo jest zainteresowane proszę o kontakt opiszę dzisiejsze karygodne zachowanie pracownicy

Mohito - Bielsko-Biała
Anna
4/5

Sklep bardzo ładny. Ubrania pięknie ułożone. Obsługa pomocna i kompetentna. Jedyny minus to przebieralnie...

Mohito - Bielsko-Biała
Paula
1/5

Zdecydowanie nie polecam! Zero szacunku do klienta i jego czasu. Obsługa pakuje zmówienia online z dziurami na 10 cm( myśląc, że jakoś to przejdzie), a po zwróceniu uwagi „przewraca tylko oczami”.

Mohito - Bielsko-Biała
Klaudia. K.
2/5

Co do obsługi akurat nie mam żadnych zastrzeżeń natomiast co do produktów już mam. Niestety prawie w każdej sieciówce jak zdążyłam się przekonać sprzedaje się totalną tandetę. Rozumiem że jakość nie musi być najwyższa ale żeby jasne spodnie jeansy zafarbowały mi różową torebke? Moim zdaniem to skandal, jakieś pieniądze się za to jednak płaci. Wydaje się na to pieniądze a rzeczy i tak zaraz się niszczą albo niszczą jeszcze inne dobre rzeczy garderoby. BARDZO SŁABIACKA JAKOŚĆ UBRAŃ! Gdybym każdą tandetę miała zwracać albo wymieniać na inną to musiałabym chodzić nago przy takich "modnych sieciowkach".

Mohito - Bielsko-Biała
agnieszka P.
1/5

Mam duże zastrzeżenia co do empatii ze strony obsługi. 40 min przed zamknięciem sklepu Panie ostentacyjnie wyłączyły muzykę, jakby chciały dać do zrozumienia, ze powinnam już opuścić sklep. Pomimo zakupów za kilkaset złotych, przy kasie zero kontaktu wzrokowego ze strony sprzedawcy tylko „głupkowaty uśmieszek” pod nosem.

Mohito - Bielsko-Biała
Natalia S.
1/5

Nie polecam robienia zamówień z dostawa do tego salonu. Mają dziwne zaginięcia paczek (nie u jednego klienta). Obsługa na pytanie o tym gdzie mogę to zgłosić mówi zupełnie o czym innym. Co dotyczy zakupów stacjonarnych - panie tam pracujące tez nie mają wielkiego zainteresowania klientem.

Go up