"Paluch" Piekarnia Henryk Paluch - Złotów

Adres: Bohaterów Westerplatte, 77-400 Złotów, Polska.
Telefon: 672631297.

Specjalności: Piekarnia.
Inne ważne informacje: Dostawa, Kawa, Szybkie zakupy.
Opinie: Ta firma ma 62 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

📌 Lokalizacja "Paluch" Piekarnia Henryk Paluch

⏰ Godziny otwarcia "Paluch" Piekarnia Henryk Paluch

  • Poniedziałek: 05:30–17:30
  • Wtorek: 05:30–17:30
  • środa: 05:30–17:30
  • Czwartek: 05:30–17:30
  • Piątek: 05:30–17:30
  • Sobota: 06:00–14:00
  • Niedziela: Zamknięte

Paluch Piekarnia Henryk Paluch

Adres: Bohaterów Westerplatte, 77-400 Złotów, Polska.

Telefon: 672631297.

Specjalności: Piekarnia. Inne ważne informacje: Dostawa, Kawa, Szybkie zakupy.

Opinie

Ta firma ma 62 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.6/5.

Características

Paluch Piekarnia Henryk Paluch

  • Specjalizuje się w piekarniach
  • Oferta dostawa i szybkie zakupy
  • Kawa

Ubicación

Adres: Bohaterów Westerplatte, 77-400 Złotów, Polska.

Informacje recomendadas

Dla osób szukających piekarni z dobrym opinią, Paluch Piekarnia Henryk Paluch jest dobrym wariantem.

Właściciel Henryk Paluch zapewnia jakość i szybkość.

👍 Recenzje dla "Paluch" Piekarnia Henryk Paluch

Anna S.
1/5

Niby 21. wiek a Złotów nadal zaściankowy. Przychodziłam do piekarni z psem, zawsze w drzwiach pytając czy na pewno mogę z nim wejść. Po kilku takich razach zastałam piktogram z zakazem wprowadzania psów do piekarni. NIE POLECAM. Bo w tych czasach mogę wejść z psem nawet do galerii handlowej.

Wiktoria S.
1/5

Panie które obsługują w dziale pieczywa są tak bardzo nie miłe patrzą takim wzrokiem 😶 A HIT to jest pani w czarnych włosach kręconych również na dziale pieczywa mina jak za karę by tam była patrzy się na klienta w taki sposób jakby do każdego miała jakiś problem .

Rad-Znicz P. Z.
5/5

Miło wracać w tak super miejsce. Polecam przemiła obsługa pyszna kawa pyszne ciasta.

Alex_ R.
5/5

Super cukiernia, lody i obsługa bardzo miłe panie. 😊

Krzysztof K.
5/5

Fajne miejsce . Piekarnia i kawiarnia . Przytulnie . Smaczna kawa , herbata czekolada. Miła obsługa warto zrobić sobie chwilkę przerwy wejść i odpocząć 👍

Krzysztof S.
5/5

Pyszna kawa pyszny grzaniec i dobre gofry. Polecam

ania N.
3/5

Lody są na prawdę super. Tylko cena wzrosła a porcje maleją. I oczywiście zależy która Pani obsługuje, bo kobieta w czarnych włosach to kompletna tragedia, oszukuje na porcjach.

Katarzyna O.
5/5

Bardzo dobre lody. Ciasto też nam smakowało, choć sernik na zimno przy 30 st. C na zewnątrz miał bardzo dużo żelatyny. Desery lodowe bardzo syte. Ceny w porządku.

Go up