Panattoni Park Tychy - Bieruń

Adres: Logistyczna 81, 43-155 Bieruń, Polska.
Telefon: 225407171.
Strona internetowa: panattonieurope.com.
Specjalności: Magazyn, Producent.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Panattoni Park Tychy

Czego wiesz o Panattoni Park Tychy z adresem Logistyczna 81, 43-155 Bieruń, Polska To miejsce jest znane jako magazyn i producent, dlatego idealne dla firm zajmujących się logistyką i produkcją.

Kontakt z nimi możliwy jest poprzez numer 225407171. Dodatkowo, Panattoni Park Tychy ma swoją witrynę internetową: panattonieurope.com.

Firma oferuje parking dla osób poruszających się na wózkach, co świadczy o ich przyjaznym podejściu wobec klientów z ograniczoną mobilnością.

Na Google My Business Panattoni Park Tychy ma już 8 recenzji i średnia ocena wynosi 3.1/5. Negatywne opinie dotyczą głównie braku komunikacji i zaniedbania w obsłudze klienta. Z drugiej strony, pozytywne opinie podkreślają profesjonalizm i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Czy warto współpracować z Panattoni Park Tychy Jeśli szukasz miejsca do magazynowania czy produkcji, to już teraz mogłeśby sprawdzić ich ofertę na stronie internetowej.

Panattoni Park Tychy to miejsce, które zapewnia profesjonalne usługi i przyjazne środowisko dla swoich klientów. Dlatego zalecamy kontakt z nimi, jeśli szukasz miejsca do rozwoju Twojej firmy.

Recenzje dla Panattoni Park Tychy

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Kerrea
5/5

04.10.2024
Strażnik w budce ochrony obiektu to bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Fantastyczny. Powinien dostać premię, bo tworzy dobry wizerunek firmy.

Panattoni Park Tychy - Bieruń
mircios m
4/5

Nowo wybudowana logistyka, wjazd z ulicy oświęcimskiej kierunek bieruń, na światłach za wjazdem do fiata w prawo.

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Bartłomiej Brozda
5/5

Rozładunek i załadunek bardzo szybko bardzo miła pani wózkowa;)

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Jarosław Dura
1/5

Co do rozładunku w firmie "Tiberina" to nie polecam. Nie dość że długi czas oczekiwania (prawie 2h) to jeszcze jak już kończył się rozładunek to pan z biura sobie poszedł gdzieś i jeszcze czekać na jaśnie pana...

Panattoni Park Tychy - Bieruń
ŁUKASZ GUTEK
1/5

Denso nie polecam największemu wrogowi tam jechać, jedziesz na godzinę awizacji i stoisz i stoisz i stoisz i po 5godzina dalej stoisz

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Krzysztof Sinica
1/5

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Andrzej
3/5

Panattoni Park Tychy - Bieruń
Иван Качан
5/5

Go up