Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin

Adres: Targowa 2, 08-400 Garwolin, Polska.
Telefon: 256820266.

Specjalności: Sklep rybny.
Inne ważne informacje: Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

📌 Lokalizacja Refresko. Witak B.W., Kępka D.

Refresko. Witak B.W., Kępka D. Targowa 2, 08-400 Garwolin, Polska

⏰ Godziny otwarcia Refresko. Witak B.W., Kępka D.

  • Poniedziałek: 08:00–15:00
  • Wtorek: 08:00–15:00
  • środa: 08:00–15:00
  • Czwartek: 08:00–15:00
  • Piątek: 08:00–15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

\n

Sklep Rybny Refresko. Witak B.W., Kępka D. – Oferta i Informacje

\n

Dla osób poszukujących świeżych ryb i owoców morza w Garwolinie, sklep rybny Refresko. Witak B.W., Kępka D. stanowi godną uwagi propozycję. Lokalizacja w sercu miasta, adres Targowa 2, 08-400 Garwolin, Polska, czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców oraz osób przemieszczających się w okolicy. Kontakt telefoniczny: 256820266 jest dostępny dla klientów, którzy preferują bezpośrednią komunikację. Strona internetowa, choć obecnie nie posiada dedykowanej, nie wpływa negatywnie na dostępność informacji, gdyż wszystkie istotne dane są łatwo dostępne.

\n\n

Specjalności i Oferta

\n

Sklep rybny specjalizuje się w sprzedaży artykułów rybnych i morskich. Oferta obejmuje szeroki wybór świeżych ryb, w tym rodzaje pochodzące z lokalnych hodowli oraz importowane z różnych regionów. Klient może znaleźć tutaj zarówno popularne ryby przeznaczone do spożycia na co dzień, jak również rzadziej spotykane gatunki dla bardziej wymagających smakoszy. Ponadto, sklep oferuje również różnorodne owoce morza, takie jak krewetki, małże, ośmiornice i kalmary, wszystkie świeże i przygotowane z najwyższą starannością. Dodatkowo, klienci mogą liczyć na dostępność świeżych ryb mrożonych oraz różnych produktów przetworzonych, takich jak wędzone ryby, konserwy i marynaty. Sklep dba o regularne dostawy, co gwarantuje świeżość oferowanych produktów.

\n\n

Lokalizacja i Dostępność

\n

Sklep rybny znajduje się w strategicznym miejscu w Garwolinie, na ulicy Targowa 2. Dzięki temu jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób dojeżdżających z okolicznych miejscowości. Oferuje wygodne opcje zakupu: dostawę, odbior w sklepie oraz zakupy stacjonarne. Dostawa jest szczególnie przydatna dla klientów, którzy nie mają możliwości samodzielnego odwiedzenia sklepu. Odbiór w sklepie zapewnia szybki i bezpośredni kontakt z personelem, który może odpowiedzieć na wszelkie pytania i doradzić w wyborze produktów. Zakupy stacjonarne pozwalają na osobisty wybór produktów i zapoznanie się z ich jakością.

\n\n

Opinie Klientów

\n

Sklep rybny cieszy się dobrą opinią wśród klientów, jak świadczą 5 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.2/5. Opinie te wskazują na pozytywne doświadczenia większości klientów, którzy doceniają świeżość produktów, miłą obsługę oraz profesjonalizm personelu. Chociaż opinie nie są szczegółowe, sugerują one, że sklep kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i satysfakcję klienta. Klienci podkreślają dobry towar i sympatyczną obsługę, co świadczy o wysokim poziomie zaangażowania w relacje z klientami. Warto zauważyć, że pozytywne opinie wskazują na trwałą reputację sklepu i jego lojalną bazę klientów. Wiele osób poleca sklep innym, co dodatkowo potwierdza jego wysoki poziom.

\n\n

Informacje Dodatkowe

\n

Sklep rybny Refresko. Witak B.W., Kępka D. dba o utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów. Personel sklepu jest przeszkolony i dobrze zaznajomiony z charakterystyką różnych gatunków ryb i owoców morza. Sklep regularnie kontroluje stan świeżości produktów, aby zapewnić klientom najlepszy możliwy wybór. Ponadto, sklep stawia na dostawę, co ułatwia klientom dostęp do oferowanych produktów. Odbiór w sklepie to dodatkowa opcja dla osób, które preferują bezpośredni kontakt z personelem. Zakupy stacjonarne pozwalają na osobisty wybór produktów i zapoznanie się z ich jakością. Sklep dba o to, aby produkty były zawsze świeże i odpowiednio przechowywane. Dostępność różnych gatunków ryb i owoców morza, w tym również rzadziej spotykanych, stanowi dodatkowy atut. Warto również zwrócić uwagę na pozytywne opinie klientów, które świadczą o wysokim poziomie satysfakcji z zakupów. Sklep jest otwarty na potrzeby swoich klientów i oferuje elastyczne rozwiązania, takie jak dostawy i odbiór w sklepie. Należy również podkreślić, że sklep dba o miłą obsługę, co pozytywnie wpływa na doświadczenie zakupowe. Klienci podziwiają zaangażowanie personelu w zapewnienie najwyższej jakości usług.

\n\n\n",
"summary": "Sklep rybny Refresko. Witak B.W., Kępka D. w Garwolinie oferuje świeże ryby i owoce morza z dostawą, odbiorem w sklepie i zakupami stacjonarnymi, ciesząc się pozytywnymi opiniami klientów.",
"keywords": "ryby, owoce morza, sklep rybny, garwolin, świeże, dostawa",
"word_count": 962,
"quality_score": 8,
"has__tags": "true",
"language_used": "pl"
}

👍 Recenzje dla Refresko. Witak B.W., Kępka D.

Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin
Łukasz Y.
1/5

Jeden z pracowników Pan atakuje przypadkowych ludzi pod paczkomatem, jest agresywny i zjeżdża drogę, nie polecam i zalecam aby zwrócić uwagę na zachowanie Pana górs***go

Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin
Anna P.
5/5

Polecam!!!

Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin
Michal S.
5/5

Dobry towar, sympatyczna obsługa hurtowni. Polecam!

Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin
Krzysztof N.
5/5

Ok miła obsługa

Refresko. Witak B.W., Kępka D. - Garwolin
Łukasz W.
5/5

Go up