ZARA - Bielsko-Biała

Adresa: Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska.
Telefon: 800012949.
Webová stránka: zara.com
Odbornost: Sklep odzieżowy.
Další zajímavé informace: Dostawa, Odbiór w sklepie, Usługi na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Recenze: Tato firma má 413 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.7/5.

📌 Umístění tohoto ZARA

ZARA Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto ZARA

  • Poniedziałek: 09:00–21:00
  • Wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • Czwartek: 09:00–21:00
  • Piątek: 09:00–21:00
  • Sobota: 09:00–21:00
  • Niedziela: Zamknięte

ZARA, situada en Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska, es una tienda de ropa con una media de evaluación de 3.7/5 según 413 reseñas en Google My Business. La especialidad de esta tienda es la venta de ropa. Además, ofrece servicios como entrega, devolución en la tienda, servicios en el lugar, parking para personas en sillas de ruedas, entrada accesible para personas en sillas de ruedas y acepta formas de pago como tarjetas de crédito, tarjetas de débito y pagos móviles NFC.

Aunque es una tienda de ropa muy popular, también es importante conocer las características y recomendaciones para aquellos que deseen visitarla. Su página web es zara.com y su número de teléfono es 800012949.

Características

  • Popular tienda de ropa
  • Ofrece servicios de entrega y devolución
  • Servicios en el lugar
  • Parking para personas en sillas de ruedas
  • Entrada accesible para personas en sillas de ruedas

Recomendaciones

  • Visita la tienda en Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
  • Utiliza el número de teléfono 800012949 o la página web zara.com para contactar o obtener más información

👍 Recenze na toto ZARA

ZARA - Bielsko-Biała
Aleksandra ?.
5/5

Zara to moja ulubiona firma z ciuchami,sama pracuje w handlu,ale niestety z przykrością muszę stwierdzić,że sklep w Bielsku Białej to jakaś tragedia🤦i to pod każdym względem.Wieczne kolejki do kasy na pół sklepu,bo jak może być inaczej przy jednej najczęściej działającej kasie,gdzie ludzie oddają towar,więc procedura trwa długo, kupują, wymieniają....drugą sprawa to ekspozycja ubrań...beznadzieja...zawsze kilka osób z obsługi chodzi po sklepie,ale tak naprawdę nie widać pracy tych osób pod żadnym względem.Wiem że w innych miastach np.Katowicach, bardzo sobie klienci chwalą obsługę, wygląd sklepu i dostępność i wybór w asortymencie.Co się to dzieje w tym BielskuCzy kierownik regionalny nie czyta tych opinii? przecież tu widnieją same negatywne opinie,czy ktoś się tym w końcu zajmie?!!!!

ZARA - Bielsko-Biała
Paulina D.
1/5

od lat kupuję, głownie online, i wszystko było do tej pory super. niestety przy ostatnim zamówieniu z 31 lipca, 1 sierpnia otrzymałam informację o wysłaniu zamówienia i od tego czasu cisza (prawie trzy tygodnie temu). kontaktowałam się telefonicznie i na czacie, zgłaszałam anulowanie zamówienia i również zero reakcji. nie mam ani zamówionego towaru ani pieniędzy.

ZARA - Bielsko-Biała
a B.
1/5

Obsługa tragiczna. Nie można zostawić na przymierzalni towaru nie z tego działu, na męskim damskiego i odwrotnie bo naburmuszona pani każe wynosić przymierzone ubrania na właściwy dział a za coś w końcu ma płacone. Jeśli ktoś liczy na to że zostanie sprawdzona dostępność jakiegoś produktu to niech sobie liczy na siebie bo obsługa nie wzięła iPoda i nie może sprawdzić. Druga pani będąca na kasie odchodzi w momencie gdy klient podejdzie do kasy i udaje że nie widzi kolejki, a jak już łaskawie po 10 minutach przyjdzie to nawet dzień dobry nie powie tylko od razu wydaje klientowi polecenia o podaniu numeru telefonu pomimo tego że nikt nie ma takiego obowiązku a gdy się ktoś zapyta w jakim celu ma podać numer to z otrzyma odpowiedź z wielkim grymasem że jest potrzebny do elektronicznego paragonu

ZARA - Bielsko-Biała
Nat S.
1/5

Personel dramat. 45 minut stania w kolejce do jedynej czynnej kasy (przy czym kas jest 4 lub 5). Bezczelne dziewczyny z Zara bielsko, na wielokrotne zwracanie uwagi i prośby o otwarcie kolejnej kasy, przewracają oczami i coś komentują pod nosem a kasy nie otworzą. Jednocześnie po sklepie snuje się ich kilka , dwie urządzają sobie pogaduszki przy przebieralni, reszta chodzi bez celu po sklepie, kolejne dwie śmiechy na zapleczu. Zara bielsko musi mieć naprawdę dramatycznego kierownika chyba po znajomości bo porównując z innymi oddziałami w innych miastach to tu jest Kambodża i metr mułu...

ZARA - Bielsko-Biała
juliaxbx
3/5

Lubię ten sklep, natomiast wypadałoby weryfikować, czy faktycznie towar jest na magazynie, czy go nie ma. W aplikacji jest napisane, że towar znajduje się w magazynie. Kilku moich znajomych pracował kiedyś w tej firmie, więc zdaje sobie sprawę, że muszą zrobić jakąś normę zamówień online, To raczej decyzję kierowników. Natomiast oprócz tego, sklep bardzo dobrze zaopatrzony, na - bardzo długie kolejki, Niektórzy pracownicy.
Podczas niektórych zwrotów, Problem jest niesamowicie duży

ZARA - Bielsko-Biała
Katarzyna G.
2/5

Fatalna obsługa przy kasie. Przede wszystkim ultra powolna. Bywam w Zarze w Bielsku rzadko, ale za każdym razem jak jestem to stoję w kolejce na pół sklepu przez prawie 30min. Wczoraj, na kasie dwie młode dziewczyny, które chyba nie przepadały za sobą, jedna z totalnie kamienną twarzą, druga nadrabiała trochę miną. Reszta pracowników przechodzi przez kolejkę, a kierownik sklepu nie zainteresuje się, aby dać dodatkową osobę na kasę lub wejść samemu, żeby rozbić ta kolejkę. W moim przypadku 2 z osób przede z całą paką ciuchów do zwrotu. W międzyczasie do kasy wróciły się dwie kolejne osoby które od niej odeszły, i zostały ponownie obsłużone. Taka sytuacja już maksymalnie wydłuża kolejkę i dawno powinna być reakcja na taką sytuacje. Dziewczyna która mnie obsługiwała ani dzień dobry ani do widzenia. Fatalnie.

ZARA - Bielsko-Biała
Nicola
4/5

Bardzo lubię tą markę za oryginalne produkty. Płaszcz kupiony dwa lata temu robi nadal furorę i nie wychodzi z mody. Dzisiejsze zakupy jednak w sklepie nie należały do ulubionych. Ogromna ilość klientów. Gigantyczne kolejki do kasy. Panie ekspedientki z przyczyn oczywistych działające jak automaty. Muszę pamiętać żeby omijać ten sklep w sobotnie wieczory. W pozostałe dni jednak na pewno będę zaglądać polując na kolejne perełki.

ZARA - Bielsko-Biała
Ola Z.
3/5

Niestety niedobre doświadczenie. Robiłam zakupy w niedzielę,13.12, w sklepie byłam po 10 - czyli niedługo po otwarciu. Dwie kasy otwarte... Kolejka spora, a za kasą dwie dziewczyny bardzo wolne, i niestety nie było to kwestią charakteru tylko ich złośliwości, pokazywanie jak im się nie spieszy... Świadczyły o tym komentarze pomiędzy nimi.
Nie wiem ale Panie na przymierzalni jak i na sklepie super, naprawę, osobiście pytałam dwie Panie o pomoc i tutaj super, szczególnie niewysoka Pani w blond włosach w kucyku, i granatowym garniturze.
Dziewczyny za kasa zniszczyły całe wrażenie... 4 osoby obsługiwane przez 20min.

Go up